Галина Ткачук : Найкращі часи : оповідання : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Галина Ткачук. Найкращі часи : оповідання. У жанрах Казки для дорослих, Міфологічне, Авторська проза. Рецензії о...
 
Галина Ткачук : Найкращі часи : оповідання : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1645)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Галина Ткачук "Найкращі часи : оповідання" (фото 1)
Книжка Галина Ткачук "Найкращі часи : оповідання" (фото 1)
Книжка Галина Ткачук "Найкращі часи : оповідання" (фото 2)
Книжка Галина Ткачук "Найкращі часи : оповідання" (фото 3)
Найкращі часи : оповідання

Галина Ткачук

Проект Електрокнига, 2012. — 140 с. — (Серія: Конвертовані книжки).
— м.Київ. — Наклад 2599 шт.

ISBN: 978-617-7026-04-3

Жанр:
Казки для дорослих
Міфологічне
Авторська проза

Анотація:
«Найкращі часи» – збірка коротких новел, складених у
цілісний ліричний монолог або ж у фрагментарний цикл (на
вибір читача). Мова твору – жива. Композиція – вибаглива.
Стиль – глибоко індивідуальний, але надзвичайно легкий для
сприйняття.
Хочеш пройтися парком на прізвище Коцюбинський чи по-
трапити до почту Вербового короля? Мандрувати електричками
й автостопом?.. Науково доведено: вдумливе прочитання цієї
книжки наближає Найкращі Часи до читача.
Книжка розповсюджується в рамках проекту «Електрокнига», од-
ночасно в паперовому і в електронному варіантах. Паперовий варіант з
доставкою по Україні можна замовити за e-mail: elektroknyga@mail.ua.

Завантажити електронну версію можна за посиланням "Скачати файл".

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (10) Відгуки читачів (0) Де купити (3) Скачати файл
Рецензія

04.03.2014

Автор рецензії: Євгеній Стасіневич (джерело: INSIDER)

Один з проектів видавництва "Електрокнига", що його ніяк не можна пропустити. Книга Галі Ткачук, що добре відома своєю "Славкою" і неймовірною дитячою повістю "Вікно до собаки", з’явилася спочатку в електронному вигляді, а потім невеличкими порціями почала надходити і в магазини.

"Найкращі часи" - це 24 новели, чи то пак новелки, не так пов’язані між собою сюжетно чи атмосферно, як зцементовані химерною і від того ще більш таємничою авторською волею. Переповідати їх безглуздо, іноді вони займають декілька невеличких сторінок; намагатися встановити "про що" вони - надто лобова стратегія як для ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

10.02.2014

Автор рецензії: БарабОлька (джерело: Журнал "Однокласник" №1-2014)

Це я про «Найкращі часи», звісно, а ви про що подумали?
З авторкою книжки, що, як вказано в анотації, «наближає Найкращі Часи до читача» (себто до вас усіх і до мене разом із вами), ви вже давно знайомі. Кілька років тому, коли «Модна читанка» ще тільки починала своє життя в «Однокласнику», я знайомила вас із книжкою Галини Ткачук «Славка», відтак було ще «Вікно до собаки» (сподобається вашим меншим братикам і сестричкам) і збірка віршів «Я та інші красуні». Готуються до друку ще й «Вечірні крамниці вулиці Волоської». Тепер ви маєте коротке уявлення про те, що Галя Ткачук — авторка не менш як ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

05.03.2013

Автор рецензії: Анастасія Гаврішова (джерело: Власкор)

Галина Ткачук – здебільшого дитяча письменниця. У її книгах багато тварин, і сама вона – білка. Всередині і зовні. Але, коли береться за «дорослі» книжки, виходить те, що потрібно для порозуміння на межі між світами – дитячим і тим, де живуть із зосередженим видом на хоча б малогабаритне житло.

На обкладинці «Найкращих часів» - птах. У старомодному капелюсі, смугастому шалику і, скоріш за все, не дуже теплому пальті на ґудзиках. Це, за словами Галі, типовий київський інтелігент. Вбраний елегантно, але трохи недбало. Замислений образ Києва. Ілюстрації авторка повністю довірила Марисі Рудській, ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

21.02.2013

Автор рецензії: Тетяна Белімова (джерело: Буквоїд)

Коли сіре існування вбиває всі думки й почуття, тоді обов’язково варто подумати про найкращі часи – абстрактно-фантазійний вимір твого-мого-чийогось буття.

І тоді до рук може потрапити невеличка книжечка молодої авторки Галини Ткачук, що вийшла минулого року в проекті «Електрокнига». Книга складається з малої прози й так і називається - «Найкращі часи». Цей загадковий час найкращого немає нічого спільного із реальністю навколо, вірніше, має, але зовсім мало - одну й ту ж саму фізичну основу. Він оперує усіма тими елементами довкілля, по яким щоденно ковзають поглядами перехожі, навіть не підозрюючи, ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

14.01.2013

Автор рецензії: Книжковий Пірат (джерело: Книжковий блог)

Аве!

Сучасна українська література має власний Amazon, лиш тільки він у образі однієї людини - Антона Санченка і його проекту "Електрокнига".

Минулого року я писав про саму ідею проекту та одну із книг, яку б радив прочитати, а декілька днів тому прочитав ще одну книгу цього видавництва.

"Найкращі часи" Галини Ткачук - це збірка коротких новел, фрагментарних думок, діалогів, просто випадків чи як прийнято називати див, які часто поміщаються на пів сторінки. Часто вони мають певний містичний характер, несуть в собі сенсовну двоякість. Деякі коротенькі новели Галини Ткачук вражали більше, ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

12.12.2012

Автор рецензії: Ірина Славінська (джерело: УП Життя)

Галина Ткачук. Найкращі часи (Електрокнига)

Галина Ткачук колись написала книжечку "Славка" - про дівчинку, що живе в Боярці. Тепер друком і електронно вийшла книжечка "Найкращі часи". Про дорослих дівчат і дівчаток, які живуть і чекають на свої найкращі часи.

Галина Ткачук працює зі стилем, який мало присутній в сучасній українській літературі. Письменниця створює абсурдну художню реальність – на тлі реальності цілком "реальної" та буденної.

"Найкращі часи" - це збірка оповідань. Всі вони доволі нерівні, але з-поміж них є правдиві перлини.

Наприклад, дуже розсмішило мене оповідання ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

05.12.2012

Автор рецензії: Олег Коцарев (джерело: День)

Галина ТКАЧУК «Найкращі часи». — Київ: Електрокнига, 2012.

Електронна книжка (яку, щоправда, можна замовити й у друкованому вигляді) таких собі «казок для дорослих», оповідань Галини Ткачук, написаних у різні роки. Безпосередність, зворушливість, забавні логічні ходи, затишні й детальні описи місць і краєвидів, незмінне почуття гумору, здається, ніколи не полишають цю молоду, але вже досить успішну письменницю. Дива в її книжці трапляються будь-де: в електричках, на вулиці, в полі; стиль оповіді час від часу перетворюється з наївного в епічний і навпаки, а буденність тут спілкується з міфологічними ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

18.11.2012

Автор рецензії: Друг читача (джерело: Друг читача)

Видавництво електронних книжок “Електрокнига” видало збірку оповідань Галини Ткачук “Найкращі часи”. Кожне з оповідань – це якийсь із архетипних, міфологічних сюжетів, які давно існують у світовій культурі. Але місце їх дії – це, переважно, сутінки київських передмість.

“Якось між Новим роком та Різдвом зустрілися три дівчини на дорозі в Гатне. Одна у червоній куртці, друга – в зеленій, а третя – в кожушку до п”ят. Одна вийшла погуляти, друга – по продукти, а третя – віднести листівку з привітаннями до Різдва”.

У ній є місце і різдвяному вертепу, і сплячій красуні, і казці про рукавичку. ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

18.11.2012

Автор рецензії: Gazeta.ua (джерело: Газета по-українськи)

Збірка коротких новел 27-річної Галі Ткачук "Найкращі часи" вийшла у рамках проекту "Електрокнига". Книжку планують розповсюджувати одночасно в паперовому й електронному варіантах.

- Галя Ткачук - моя давня любов, - каже керівник проекту "Електрокнига" Антон Санченко, 46 років. - Ще з часів "Славки" (повість "Славка" вийшла 2006-го. - Gazeta.ua). Мене тоді вразили дві речі. Перша - діти, які самі живуть у київському передмісті, бо всі дорослі щоранку на електричках виїжджають у Київ. І те, що ці діти знають, де той колодязь, в якому був білгородський кисіль із "Повісті временних літ". Якось ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

18.11.2012

Автор рецензії: Ольга Скороход (джерело: Газета по-українськи)

У видавництві "Електрокнига" вийшла книга молодої письменниці Галини Ткачук. Збірку коротких новел "Найкращі часи", як й інші проекти видавництва, планують розповсюджувати одночасно в паперовому й електронному варіантах.

"Однією з найголовніших ідей мого задуму було писати про різні дуже важливі речі, не називаючи їх, підбираючи у якості відповідних евфемізмів метафори і символи. Очевидні, але не затерті", - розповіла письменниця у коментарі Gazeta.ua.

Сама Галина нещодавно зрозуміла, що "стала символістом", про що й написала у своєму профілі на Фейсбуку.

"Уся цікавість роботи для мене ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100