наталка доляк : Гастарбайтерки : роман : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку наталка доляк. Гастарбайтерки : роман. У жанрах Романи, новели та оповідання. Рецензії опубліковані в сайт Вікторії ...
 
наталка доляк : Гастарбайтерки : роман : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1552)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка наталка доляк "Гастарбайтерки : роман" (фото 1)
Гастарбайтерки : роман

наталка доляк

Клуб сімейного дозвілля (КСД), 2012. — 253 с.
— м.Вінниця. — Наклад 5000 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 978-966-14-4245-9
ББК: 84.4УКР

Жанр:
Романи, новели та оповідання

Анотація:
Гастарбайтерки — true-story про життя трьох українських жінок, що за різних обставин виїхали закордон на заробітки, четверте місце у номінації «Романи».

Три жінки — три мрії. Двом не судилося збутися.
Вчителька Галина мріє про власну домівку, бо ж рідний син вигнав з дому. Здавалося б, працюючи прибиральницею в дивакуватої старої аристократки в Берліні, могла б і назбирати на «одинарку» в рідному місті, якби коханий синок не вимагав дорогих подарунків для себе, своєї дружини, доньки та... численних коханок.
Таша, що вдома була Наташею, відмовилася від імені, танців, що були і роботою, і пристрастю, заради мрії — всиновити дитину. Ось-ось вона заробить грошенят, повернеться додому і стане нарешті мамою. В сорок років життя ж тільки починається.
Лариса, наймолодша з жінок — домашня робітниця, що тільки про те й мріє, щоб обійняти коханого синочка, що лишився на Україні. Працюючи на сім`ю німців, вона й не здогадувалась, що найняли її не тільки для прибирання, а й щоб освіжити набридлий шлюб.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (3) Відгуки читачів (0) Де купити (1) Скачати файл
Рецензія

01.03.2013

Автор рецензії: Вікторія Гранецька (джерело: сайт Вікторії Гранецької)

Наталка Доляк «Гастарбайтерки»

Одразу зізнаюсь, яскравий дебютний роман від рекордсменки «Коронації слова» (а саме таким є неофіційний титул Наталки Доляк після численних перемог у цьому літературному конкурсі:) я вперше читала у вигляді рукопису майже рік тому – коли перебувала в складі журі. Часу було обмаль, тож ловила кожну вільну хвилинку, аби встигнути все прочитати й переосмислити. Приміром, стос роздрукованих аркушів із Наталчиним романом тягала з собою громадським транспортом та численними вінницькими кав’ярнями, і гадки не маючи, що десь неподалік, у цьому ж місті, мешкає автор (адже ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

24.02.2013

Автор рецензії: Тетяна Мельник (джерело: Німецька хвиля)

"Ґастарбайтерки" - інформація з перших вуст

Наталці Доляк, яка свого часу пройшла через заробітчанство, нині нудьгувати не доводиться: презентаційні тури, на яких письменниця представляє свою книгу "Ґастарбайтерки", розплановані вже до кінця року.

Неабиякий успіх книги продиктований тим, що роман є автобіографічним. "Упродовж 2001 - 2002 років працювала в Берліні в одній із німецьких сімей, виконувала роботу по догляду за дітьми", - розповіла в розмові з Deutsche Welle Наталка Доляк. Досвід спілкування з німецькими родинами, карколомні історії земляків - усе це стало безпрограшним фактичним ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

09.02.2013

Автор рецензії: Міла Іванцова (джерело: Друг читача)

Я чекала на цю книжку з особливим інтересом, хоча багато хто кривить губи, чуючи про «заробітчанський роман». Чекала, бо знала, що Наталка Доляк писала не з чужих вражень, а з власних – багатих і різнобарвних. Ця тендітна русява гіпер-емоційна жінка, яку я вперше побачила на останньому Львівському форумі, не могла збрехати в своїй книзі. Я була впевнена – вона розповість, як воно є, адже авторка й сама не один рік їла ту європейську заробітчанську кашу. Розповість і додасть мені нових знань та роздумів на цю тему, про яку я теж писала, але інакше – старанно вишукувала і випитувала для того чужі ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100