наталка доляк : біографія.

наталка доляк на сайті сучасної української літератури Avtura.com.ua. Бібліографія, біографія, уривки творів, літературні рецезії і відгуки читачів на твори н. доляк. Можливіс...
 
наталка доляк : біографія
Автори за жанрами

Всі автори (327)

Автори за першою літерою прізвища
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Автор
доляк наталка (фото 1)
доляк наталка (фото 1)
доляк наталка (фото 2)
наталка доляк

м.Вінниця, Вінницька обл.

Епіграф:
слово епіграф асоціюється зі словом епітафія, тому у мене немає (поки що) ніякого епіграфу


Лінк на сторінку автора:

  Біографія Книжки (4) Гестбук (1)

Спочатку я народилась, бо без цього ніяк. Тоді якось там вчилась в різних навчальних закладах. Згодом мною почало кидати по світу. Між мандрами я намагалась працювати у мистецьких закладах на батьківщині. Тоді я трохи заспокоїлась й дозволила собі посидіти на одному місці і позайматись безробіттям. Так як на одному місці було дещо нудно, то я й почала писати. А почавши писати подалась у кореспонденти місцевого телебачення, бо треба ж за щось жити врешті-решт. У проміжках між усіма цими дещо броунівськими процесами я сподобилась народити двох дітей, яких важаю найважливішим у житті.

Реклама
Rambler's Top100