Tolik.

 
Tolik
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати
на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Читач
Tolik

м.Львів, Львівська обл.

Улюблений вислів:

Кожна людина,яка зустрінеться у твоэму житті чогось тебе навчить,але зрозуміти ти це можеш через велику кількість років... ()

Улюблені автори:

Джек Лондон
Карлос Сафон Руїс

  Відгуки (1)
Результат: 1-1 (всього 1) Сторінка: 1
Книжка Відгук
Н.Тисовська
29.09.11
Tolik (Оцінка: Вагаюсь)

Доброго дня! насамперед хочу подякувати автору за роботу і зусилля. Почитавши короткий зміст і побачивши палітурку, книга одразу попала в трійку мого"кошика покупця"на форумі видавців,на жаль саму авторку мені застати не вдалося,але книгу я купив одразу.Повторюся на жаль книга для мене видалася надто передбачованою, прочитавши третину я як мабуть і кожен читач детективу,уявляє собі продовження і задумується хто вбивця. Я до останнього сподівався на якусь несподіванку,але її не сталося, зокрема дуже не сподобалися відривки з койотом(я чудово розумію, що це міфологія,але все ж таки),чесно кажучи я не залиш би цей коментар,якби не момент в кінці книги ,коли головні герої закрадаються до будинку і знаходять прикуту індіанку. Автор пише думками головної героїні(власне самої себе):"чому вона переховується у будинку власника Х, а не залишилась перховуватись у будинку власника У,коли вже просто очевидно , що її викрали ще як тільки вона зникла з будинку власник У 40 сторінок тому, ". Ну не знаю як на мене це трішки слабка книга. Однозначно вона вирізняється серед інших і має свою оригінальність,але хай мені пробачать прихильники книги і автор ,це лише моя думка. Можливо вона вплине на майбутніх читачів позитивно і книга їм сподобається:)І в порівнянні з минулорічними переможцями, просто не дотягує до їхнього рівня.Дуже хочу відзначити книгу "Із сьомого дна"- як на мене одна з найкращих від "коронації слова" за останніх кілька років. Ще раз прошу пробачення за свій коментар. Відгуки на книжку

Результат: 1-1 (всього 1) Сторінка: 1
Реклама
Rambler's Top100