nikoletta.

 
nikoletta
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання
зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Читач
nikoletta

м.Київ, Київська обл.

Улюблений вислів:

()

Улюблені автори:

  Відгуки (1)
Результат: 1-1 (всього 1) Сторінка: 1
Книжка Відгук
Н.Тисовська
06.10.11
nikoletta (Оцінка: Варто прочитати)

Пані Наталю, вітаю! Зазвичай я рідко реєструюся на сайтах та лишаю свої відгуки. Але це ця книга не залишила мене байдужою. Захопливий сюжет, прекрасне знання історії, стиль написання підкорили мене з першої сторінки. На відміну від більш обізнаного в детективному жанрі Tolika, автора попереднього відгуку, я практично до останніх сторінок не здогадувалася, хто ж головний злодій. Коло підозрюваних поступово звужувалося, але викриття було для мене не передбачуваним:) Роман багатоплановий, кожен читач зможе знайти щось для себе. І любителі пригодницького жанру, і шанувальники історичного роману, і містики, і love story. Авторка приязно і трохи іронічно описує українську діаспору в Америці, студентське життя в північноамериканському університеті, наводить несподівані факти про існування американських індіанців… Мені імпонують такі книги, коли крім детективного сюжету можна почерпнути ще щось пізнавальне для себе. Це одна з тих книг, які після прочитання залишаться у мене в шафі, а не «вирушать» у book crossing. Сподіваюся зустрітися з Вами на книжковому Медвіні та отримати автограф))) Відгуки на книжку

Результат: 1-1 (всього 1) Сторінка: 1
Реклама
Rambler's Top100