Tatyana Lis.

 
Tatyana Lis
Книжки за жанрами

Всі книжки (1641)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Читач
Tatyana Lis

м.Полтава, Полтавська обл.

Улюблений вислів:

"Найстрашніше для людини - сама людина" (Григір Тютюнник)

Улюблені автори:

Володимир Винниченко, Микола Хвильовий, Григір Тютюнник, Василь Слапчук, Ліна Костенко, Володимир Сосюра та багато інших.

  Відгуки (4)
Результат: 1-4 (всього 4) Сторінка: 1
Книжка Відгук
Я.Дубинянська (Переклад: Мишанич Ярослав)
18.06.13
Tatyana Lis (Оцінка: Не варто читати)

Хтось її прочитав? Не вдавила й кількох сторінок, нічого не зрозуміло, якщо в цьому і "фішка", то її і не всі зрозуміють. Відгуки на книжку

С.Жадан (Переклад: Анна Бражкина)
18.06.13
Tatyana Lis (Оцінка: Вагаюсь)

Реальний Депеш Мод в кінці книги!!! Відгуки на книжку

Л.Денисенко
18.06.13
Tatyana Lis (Оцінка: Варто прочитати)

Перші кілька сторінок показалися дещо "розмитими", але знайомлячись з героями далі, книга виявилася по душі. Невелику за обсягом її можна прочитати, байдужим не залишить вірш в кінці роману!!))) Відгуки на книжку

Т.Антипович
07.06.13
Tatyana Lis (Оцінка: Варто прочитати)

Сьогодні слухала інтерв'ю Тараса на хвилях українського радіо, дуже сподобалося і "Хронос" прочитаю точно!!!))) Відгуки на книжку

Результат: 1-4 (всього 4) Сторінка: 1
Реклама
Rambler's Top100