Білка.

 
Білка
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково
, але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Читач
Білка

м.Київ, Київська обл.

Улюблений вислів:

()

Улюблені автори:

  Відгуки (1)
Результат: 1-1 (всього 1) Сторінка: 1
Книжка Відгук
Г.Ткачук, художник Наталка Пастушенко
03.03.14
Білка (Оцінка: Варто прочитати)

Автор Nastya Snizhna via Facebook

27 Лютого 2014

Відволіклася від революціі на позитив. Книгу Вечірні крамниці вулиці Волоськоі Галини Ткачук
Хто живе в Києві й досі його не полюбив - щонайменше запустить в собі цей процес. У книзі є все необхідне для цього - Поділ (як на мене - Душа Києва), казкові тварини, чари міста, детективна історія, доброта й справедливість.
Вирішила не відкладати книгу на "післяреволюціі" відразу як прочитала першу главу. Часом буває таке, що спершу тебе зацікавлюють імена героїв, а тоді й усе їхнє буття. Так трапилося у мене з вороною Вассою - власницею вечірньоі крамниці Каппадокія, та її частим відвідувачем - котом Романом, що у своій кишені мав нерозмінну монету.
Скільки ще чарів, цікавих персонажів і іх пригод мешкають на сторінках цієі книги! Дуже щаслива, що з'явилася ще одна улюблена книга (на допомогу Фіндусу, котрий рятує мене, коли спрага за світлом і дитинністю стає на перше місце серед потреб). Відгуки на книжку

Результат: 1-1 (всього 1) Сторінка: 1
Реклама
Rambler's Top100