Zorjana.

 
Zorjana
Книжки за жанрами

Всі книжки (1535)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Читач
Zorjana

м.Сміла, Черкаська обл.

Улюблений вислів:

Боже! Дай мені ДУШЕВНИЙ СПОКІЙ, щоб змиритися з тим, чого я змінити не можу, СИЛУ, щоб змінити те, що я зможу змінити, і МУДРІСТЬ, щоб відрізнити перше від другого!!!; ()

Улюблені автори:

Дара Корній, Люко ДЕШВАР, Шарлота Бронте, Ернест Хемінгуей

  Відгуки (1)
Результат: 1-1 (всього 1) Сторінка: 1
Книжка Відгук
Д.Корній
21.02.16
Zorjana (Оцінка: Варто прочитати)

Вчора перегорнула останню сторінку "Зірки для тебе" Дари Корній. Книга прекрасна. Вона захоплює з першої сторінки. Жалкую, що так пізно познайомилась з цією чудовою книгою. Я закохалась у Львів. Читаючи, я, ніби, поріднилась з героями роману Зоряною, Сергієм, Арсеном, бабусею Ніною... Я раділа і засмучувалась разом з ними.... Всім раджу прочитати!!!!!! Відгуки на книжку

Результат: 1-1 (всього 1) Сторінка: 1
Реклама
Rambler's Top100