Мринський.

 
Мринський
Книжки за жанрами

Всі книжки (1569)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Читач
Мринський

м.Прип'ять, Київська обл.

Улюблений вислів:

()

Улюблені автори:

  Відгуки (3)
Результат: 1-3 (всього 3) Сторінка: 1
Книжка Відгук
М.Кідрук
10.12.10
Мринський (Оцінка: Не варто читати)

На телевізорі це називається "знімати паркет". З чуваком у його мандрах насправді не сталося нічого цікавого! Ну поїхав до Мексики, ну полазив там - ніяких реальних пригод. А ще ж перша частина книги детально описує не саму подорож, а підготовку до неї, цілком рутинну.
Коротше, афтар хотів помандрувати і написати, нічого в дорозі вартісного не сталося. але він все одно написав. Прямо як Жадан в "Анархії в Україні". Відгуки на книжку

Г.Осадко
10.12.10
Мринський (Оцінка: Вагаюсь)

Зіпсувався Скиба вабщє. Видно, що більшість віршиків до цієї книги наклепав з комерційною метою, без любові до себе маленького, яка йому допомагала стільки програмних шедеврів написати. Вартий уваги тільки вірш про бурундука :) Відгуки на книжку

О.Забужко
10.12.10
Мринський (Оцінка: Не варто читати)

Ужос, ужос! Хоч би не ганьбилася шановна метриня! Тож книжка мало того, що наївна, мало того, що не в міру пафосна - то не дивно для ображеної життям молодої чувіхи. То хоч би у передмові не писала, що свої юнацькі банальності вона тепер сприйма як одкровення Касандри!
В той самий час, у середині 80-х, про комп'ютерну глобалізацію писав Вільям Гібсон. А вона... Відгуки на книжку

Результат: 1-3 (всього 3) Сторінка: 1
Реклама
Rambler's Top100