UA bimba.

 
UA bimba
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати
сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Читач
UA bimba

м.Ужгород, Закарпатська обл.

Улюблений вислів:

Хто не скаче той москаль (хз)

Улюблені автори:

Стівен кінг

  Відгуки (1)
Результат: 1-1 (всього 1) Сторінка: 1
Книжка Відгук
М.Раді
02.03.22
UA bimba (Оцінка: Варто прочитати)

Дуже сподобалась ця книга, рекомендую.

Йдеться про хлопчика на ім'я Петрик, який був дуже розумний і його всі любили. Якось раз коли він був вдома він побачив марсіянина і він запропонував відвідати космос. Він розповідав хлопцю про планету Марс, та увесь час його зацікавлював. - це була перша частина книжки. Далі йшлося про його пригоди, як він потрапляв в складні ситуації і з них виходив. І на останок це була більш історична частина. Марсіянин розповідав Петрику як утворилася Земля, про інші світи і планети.

Ще я побачив, що є моменти з Дюни наприклад гіганські хробаки.

Загалом книга просто топ, бажаю що українська фантастика й далі рухалася вперед! Відгуки на книжку

Результат: 1-1 (всього 1) Сторінка: 1
Реклама
Rambler's Top100