susanna.brb.

 
susanna.brb
Книжки за жанрами

Всі книжки (1552)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Читач
susanna.brb

м.Львів, Львівська обл.

Улюблений вислів:

Коли мене побачите, ідіть собі далі, то не я. (Анрі Мішо)

Улюблені автори:

  Відгуки (1)
Результат: 1-1 (всього 1) Сторінка: 1
Книжка Відгук
П.Яценко
21.08.11
susanna.brb (Оцінка: Варто прочитати)

Читається на одному диханні, проте редагована книга недосконало: око шпортається ще в анотації, де надруковано "сюжета" замість "сюжету". Є в ній також кілька місць натужних, коли читач не може сказати своє "вірю": читаєш, читаєш, занурюєшся з головою в цей вигаданий світ, аж раптом тебе з нього випулює фразою неприродньою, надто, можливо, грубою. А загалом написано просто і дуже цікаво, і такої простоти і сюжетности мені, власне, й бракує зараз в сучасній літературі, тому однозначно рекомендую.
А ще захотілось сказати, що сцена "Мадо - лісові розбійники" викликала у мене стійку асоціяцію з подібною сценою в "Анджеліці" (Анн і Серж Ґолон).
Щиро дякую автору.

http://saintcookie.livejournal.com/23784.html Відгуки на книжку

Результат: 1-1 (всього 1) Сторінка: 1
Реклама
Rambler's Top100