ЧЕРГОВІ ЧИСЛА.

 
ЧЕРГОВІ ЧИСЛА
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати
на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

16.08.2012

Рецензія на книжку:
О.Апальков, Крим Анатолій, Шендрик Виктор, З.Луценко. "Склянка Часу*Zeitglas", №62, літературно-мистецький журнал : літературно-мистецький журнал
(Переклад: Хомутина Хельга, Апальков Олександр)

|

У 62 номері (2012) журналу Склянка Часу*Zeitglas публікуються текст Сергія Левченка та переклад Анатолія Крима, оповідання Олександра Волкова, Юрія Балюка, Віктора Шендрика, Неоніли Диб'як, поетичні твори В'ячеславг Пасенюка, Володимира Комісарука, подається нарис Івана Дзюби про життя творчість Риталія Заславського. Ігор Малишев пише про сучасні тенденції масо¬вої культури, а Григорій Гінзбург публікує есе до ювілею композитора Шуберта.

редакція КК

(Джерело: Кур’єр Кривбасу. № 271-272-273 Червень - липень - серпень 2012)

Реклама
Rambler's Top100