ГОРТАЮЧИ ЖУРНАЛИ.

 
ГОРТАЮЧИ ЖУРНАЛИ
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання
зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

16.08.2012

Рецензія на книжку:
О.Апальков, Крим Анатолій, Шендрик Виктор, З.Луценко. "Склянка Часу*Zeitglas", №62, літературно-мистецький журнал : літературно-мистецький журнал
(Переклад: Хомутина Хельга, Апальков Олександр)

■ ГОРТАЮЧИ ЖУРНАЛИ
«Склянка Часу*Zeitglas»
№62,2012

Побачив світ черговий, уже 62-й, випуск міжнародного літе¬ратурно-мистецького журналу «Склянка Часу*2еіїдіаз». Започат¬кований його редактором Олек¬сандром Апальковим у 1995 році, часопис із редакцією у м. Каневі знайомить читачів зі значущими сучасними літераторами України та зарубіжжя. Журнал нині вида¬ється українською, російською та німецькою мовами. На сторінках журналу є місце і знаним, і новим іменам.

Свіже число поряд з корифеєм критики Іваном Дзюбою (тут його стаття про творчість Риталія За-славського), Анатолієм Кримом (його роман «Труба» в перекладі німецькою мовою) та Ігорем Малишевим (есей «Поп-арт і поп-філософія») надало трибуну письменникам сучасного аван¬гарду, розрахованого на широке читацьке коло. Серед них: прозаїки Сергій Левченко з новим романом вільного стилю «А жорна мелють», Іванна Преснякова із психологічним оповіданням «Листи», Віктор Шендрик із психоделічною нове¬лою «Дурак», Юрій Волощак (пост-реалістична оповідка «Вечірній прохід») та Олександр Волко феміністичним опусом «Не за шайте жінку на самоті». Поетич розділ ознайомлює читачів із вими творами Вадима Др В'ячеслава Пасенюка, Олексан Курапцева та інших.
У критичних статтях Б. Не ренка, Л. Ісаєвої, В. Лесун йдеться про творчість нині ак них українських авторів. Гале журналу представляють живо і графіка молодих українс художників.
Окрім передплатного прост журнал широко представлено в електронній версії мережі ін-нет.

С.Бондаренко

(Джерело: Газета "Літературна Україна")

Реклама
Rambler's Top100