Бровары нуар.

 
Бровары нуар
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково
, але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

02.10.2012

Рецензія на книжку:
Г.Ткачук. Славка : повісті, новели

Судя по книге Галины Ткачук, в Броварах живут странные дети. Восьмилетняя Славка то и дело впадает в истерику. Лиля, как бесстрашный сталкер, ищет и находит подземные сокровища. Мальчишка Моня возникает, как призрак, в тумане над рекой, пытаясь спасти из воды то ли деревянного идола, то ли одинокого безносого гнома с далекой детской площадки, а на самом деле — из другой вселенной, где благополучные дети орудуют лопаткой в залитой солнцем песочнице.

В мире, нарисованном в книге, все иначе. Здесь бесконечные сумерки, холод, дождь, снег; общежития, полные беззаботных наркоманов, скрипучие двери и почтовые ящики с письмами, измазанными кровью. Дети уходят на поиски клада. Cоседние Старые Бровары, Белогодка, Тарасовка — это для них почти там, где столпы подпирают небо. Возвращаясь из путешествия с драгоценностями, дети отбиваются от городских жителей и успокаивают себя: «Такі, як ми, взагалі нікому не треба». Взрослые так же болезненны и разочарованно отстраняются от мира, в котором дети еще пытаются что-то найти: клад, путь, друзей.

Стилистическая броварщинка чувствуется на каждой странице: «і тут заходе молода дівка, тоща і зростом тільки трохи за Лілю більша», «ці два глупі етюди», «будемо спати, і лежати, і тупі будемо, і невменяємі». Мистический, сумрачный мир весь испещрен трещинами, в которых вязнет повествование. Молодому автору гораздо лучше удаются маленькие рассказы, в которых отсутствие сюжета уравновешивается филигранной абсурдностью происходящего. В повести развязка не происходит даже тогда, когда читатель уже начинает нетерпеливо заглядывать в оглавление и подсчитывать, сколько страниц еще осталось. Страницы убывают, а клубок воспоминаний никак не хочет не то что развязываться, но даже куда-то катиться. Зато в книге множество живописных интермедий, которыми внезапно прерывается повествование, и прекрасных, почти музыкальных образов.

Нина Шитикова

(Джерело: «Эксперт»)

Реклама
Rambler's Top100