Дара Корній - «Щоденник Мавки». Бібліотекарі рекомендують....

 
Дара Корній - «Щоденник Мавки». Бібліотекарі рекомендують...
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково
, але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

12.02.2015

Рецензія на книжку:
Д.Корній. Щоденник Мавки : роман

"Бібліотекарі рекомендують..."


«Усе проходить, а любов - ніколи»
Григорій Сковорода

Щойно прочитала «Щоденник Мавки» і не витримала, вирішила написати відгук.

Скажу відверто, спочатку ця книжка не справила на мене враження, мені огидно було читати, коли чоловік Магдалени, Роман, ображав дружину і проводив паралелі між нею і коханкою. Огидно читати таке, але далі сюжет мене затягнув. Цікаво написаний роман з вкрапленням історичного й магічного світу Мавки, яке описувала ще Леся Українка в своїй «Лісовій пісні», авторка згадує деякі уривки з прадавньої української літератури.


У кожної Мавки свій Чугайстер.

«Коли прийшов мій, я його відчула, він ще не почав грати, та я вже знала, то за мною, бо я - його Мавка, а він - мій Чугайстер».

Кожна жінка здатна перетворитися на Мавку, якщо чоловік - її Чугайстер - вб'є кохання, яке живе в її серці.

Ця книжка - суміш історій кількох сімей. Точніше, кількох пар - закоханих або й ні...

«Для кохання як і для щастя потрібні двоє…»

У кожного з героїв свій трикутник. Ми спостерігаємо за трьома трикутниками:

- Магдалена (Магда, Мавка) - Роман – Тоня;

- Ірина - Олег - Олегові картини й прагнення;

- Орися - Остап – авіакатастрофа.

Кожний трикутник різносторонній зі своїм колоритом історії кохання, ненависті один до одного, трагічного розлучення і щасливого або ні завершення цих історій.

Приємно було читати уривки відомого просвітителя-гуманіста, філософа, поета, педагога Григорія Сковороди.

Є ще вставки - історії Мавки, написані в її Щоденнику й адресовані коханому. Все це створює канву розповіді, від якої не можна відірватися, поки не дочитаєш останній рядок.

Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

текст писала Безрукава Катерина

Безрукава Катерина

(Джерело: «Читай! Формат не має значення!»)

Реклама
Rambler's Top100