Пригоди ніжинських студентів від Толі Дністрового.

 
Пригоди ніжинських студентів від Толі Дністрового
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково
, але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

20.11.2015

Рецензія на книжку:
А.Дністровий. Тибет на восьмому поверсі : роман

У відомому видавництві Василя Гутковського ЛА «Піраміда» (серія «Приватна колекція») побачив світ завершальний роман досить неординарної молодіжної трилогії українського письменника Анатолія Дністрового «Тибет на восьмому поверсі» (перша назва – «Патетичний блуд»).

До цього були резонансні романи Дністрового «Місто уповільненої дії» та «Пацики». Трагікомічний твір про інтимні пригоди ніжинських студентів створений у незвичайному, самобутньому жанрі «університетського роману» («campus novel»), дія котрого відбувається в Ніжинському університеті та його легендарних гуртожитках. Як відомо, свого часу кандидат філософських наук Анатолій Дністровий (Толя Астаф’єв) навчався в нашому Гоголівському вузі, де заснував літературну групу «Друзі Еліота». У своїй книжці талановитий автор влучно передає дивовижну атмосферу тогочасного Ніжина, незабутнє життя у студентських гуртожитках, наївне сповідування молоддю філософії дзен-буддизму, інших інтелектуальних мод. Попри показову безтурботність і розкутість поведінки головних персонажів, вони живуть днем теперішнім, оскільки не впевнені у своєму майбутньому…

Цей роман є в Чернігівській бібліотеці імені М. Коцюбинського. Як і ще одна інтригуюча книжка Анатолія Дністрового – збірка повістей та оповідань «Сніданок на снігу», котра торік вийшла в харківському «Клубі сімейного дозвілля». Герой колоритної повісті, що дала назву книжці, Богдан Зарецький – колишній викладач медичного університету.

Життя примусило його піти в бізнес. Одного разу молодий добродій вирушає в Карпати, де знайомиться з чарівною жінкою. Несподівано двоє людей потрапляють у сніговий полон. «Хай би так тривало завжди», – думає вродлива незнайомка. «У мене є дім, куди я мушу повернутися…» – розгублено міркує одружений чоловік. Я не розголошуватиму інтригу, бо таки варто почитати цю зворушливу повість із драматичною історією кохання, майстерно описану винахідливим автором.

Як зазначає літературний критик Тетяна Трофименко, у «Сніданку на снігу» багато опадів, лірики та еротики. Це ідеальна мелодраматична історія: мужній чоловік змагається зі стихією; маленька, але сильна жінка бореться за своє щастя; навіть коли сніг тане, це не стає початком кінця».

Запам’яталася мені й поетична збірка Анатолія Дністрового «Покинуті міста», яку торік надрукувало видавництво Сергія Пантюка. Як на мене, поет Дністровий – не менш цікавий і загадковий, ніж Дністровий-прозаїк. Узагалі, виразна епічність та несподівана тематика книги виокремлюють її в доробку відомого письменника.

«Література не може змінити світ, але може покращити настрій і додати в життя світлих думок та образів. Саме такий ефект очікує на читачів Анатолія Дністрового. Написані з іронією і з любов’ю до своїх персонажів, його тексти створюють сюжетний лабіринт, у якому виникає бажання залишитися, не шукаючи виходу», – так образно відгукнувся про творчість свого колеги популярний письменник Андрій Курков. І, думаю, він – цілком правий.

Світлана Брагінець

(Джерело: Хвиля Десни)

Реклама
Rambler's Top100