Ліза та Цюця.П повертаються.

 
Ліза та Цюця.П повертаються
Книжки за жанрами

Всі книжки (1612)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

30.09.2010

Рецензія на книжку:
Л.Денисенко. Ліза та Цюця П. зустрічаються

У сучасному кінематографі поширена практика до найбільш успішних фільмів знімати продовження, тобто сіквели. Судячи з усього, доля першої дитячої книги Лариси Денисенко виявилася так само успішною, як скажімо, «Спайдермен» або «Пірати Карибського моря», і нещодавно було видано продовження пригод дівчинки Лізи та чудернацької ляльки Цюці.П з типовою як для сіквела назвою «Ліза та Цюця.П зустрічаються».

Хоча у цьому випадку, на мій погляд, варто проводити паралелі не стільки з кіно, скільки з комп’ютерними іграми. Так з кожним розділом книги герої ніби переходять на новий рівень, де на них чекають нові завдання. Зокрема, на першому етапі Цюця.П має врятувати родину квітів стокроток, для чого, долаючи спротив водомірок, наносити з озера води. Далі вона потрапляє до квартири Мережаної Єви, де має порозумітися з 12 собаками і переконати їх допомогти їй знайти Лізу. Натомість волею обставин Цюця опиняється у Євиного сусіда Андрійка Злодійка, і вже там їй доводиться перевиховувати кактусеня Моріса К’ю та виганяти з помешкання тарганів.

З іншого боку, команда цюцепошукувачів у складі дівчинки Лізи, її друга Євгенка й іграшкової майстрині Бездоганної Ганни на шляху до своєї мети має, наприклад, то впіймати голуба, аби через нього відправити листа Цюці, то правильно розшифрувати малюнок, щоб з’ясувати, коли і де їм призначено зустріч.

І ясна річ, усі ці події будуть зображені по-Денисенківськи дотепно і з великою долею позитивного хуліганства. Авторка то вигадає легенду про походження назви гладіолуса від імені закоханих Глада та Олус, то винайде для своїх героїв кумедні імена штибу Спритноніжко і Швидкобіжко для спортсменів-водомірок чи Всюдивлізко-Повсякчас для найголовнішого таргана, то як професійний правник запропонує укласти з батьками «Договір Правди», за порушення якого винна сторона пригощатиме іншу морозивом, піцою та іншими смаколиками.

Та навіть якщо наприкінці книги Ліза врешті-решт знаходить омріяну іграшку на ім’я Цюця.П, це, знову ж таки, подібно до голлівудських фільмів, ще не означає, що з цими персонажами ми більше не зустрінемось. Авторка прозоро натякає, що Цюця.П повернеться.

Дмитро Шульга

(Джерело: Сумно)

Реклама
Rambler's Top100