Лауреат Міжнародної літературної премії імені Олеся Уляненка 2012 року.

 
Лауреат Міжнародної літературної премії імені Олеся Уляненка 2012 року
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам
щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

16.12.2017

Рецензія на книжку:
В.Вакуленко-К. Інфаркт для ґурманів. Щоденник вар’ята

Днями перечитувала «Інфаркт для ґурманів» Володимира Вакуленка-К. (ВКВ). Пригадую, якось уже мала нагоду познайомитися з рукописом цього роману в оповіданнях (тоді він мав назву «Кладовище сердець»), і саме завдяки контрлітературному «Кладовищу сердець» пан Володимир 2012 року став найпершим лавреатом Міжнародної премії імені О. Ульяненка, котрою щорічно відзначають кращого письменника-нонконформіста. З того часу рукопис зазнав суттєвих трансформацій – змінилася не лише назва, а й концепція укладання книжки. Наразі це вже не «кладовище» архетипних сердець, а, за визначенням самого автора, «щоденник вар'ята… з наслідками документалістики та елементами абсурдизму, авантюризму й легенького фентезі». Як не дивно, найбільш провокативні оповідки до «Інфаркту…» якраз не увійшли, натомість із них виросла нова збірка під назвою «Казанова, скінхеди та инша сволота». Річ не для всіх, звісно, але справжні поціновувачі контрлітератури будуть приємно подивовані. Мені нечасто траплялися добрі зразки такого формату літератури, тож порівняти… просто не маю з чим. Але цей стиль граничної відвертості неабияк імпонує, написаному віриш – хай то виразно автобіографічні епізоди чи історії вигаданих (чи таких уже вигаданих?) персонажів. Утім, їх важко аналізувати, позаяк критеріїв для оцінки таких текстів, як на мене, просто не існує, це оригінальна авторська проза, котра стоїть осібно на тлі написаного рештою українських (та й закордонних, вочевидь) авторів. Певно що немає сенсу переказувати зміст оповідань, їх треба читати. Тож із цікавістю перечитала ще раз, у новій редакції, бо це справді тексти, варті перечитування.

© Вікторія Гранецька

(Джерело: Твердиня)

Реклама
Rambler's Top100