Кожен патріот бореться за свою власну, одному йому відому Україну.

 
Кожен патріот бореться за свою власну, одному йому відому Україну
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам
щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

15.03.2018

Рецензія на книжку:
Спірідончева Антоніна, Чорноморець Надія, Івченко Вікторія, Тетяна Яровицина, Влад Лоза, Юрій Рудницький, Людмила Шаренко, В’ячеслав Пасенюк, Олексій Осипов, Олег Максименко. Вітри часів : Поетична збірка патріотичної поезії

Прочитавши «Вітри часів» від краю до краю, я ніяк не могла визначитися із заключними словами для цієї досить суперечливої книги. Строкатість її полягає не у крайнощах при висвітленні патріотизму окремими авторами, а радше – в багатій палітрі душевних реакцій різних людей, амплітуді думок і бачень. Стикаючись у житті з цим багатоголоссям , жахаєшся думки про те, що кожен патріот бореться за свою власну, одному йому відому Україну, і часом патріотизм одних людей повністю нівелює патріотизм інших.

Я думала, як підсумувати збірку «Вітри часів», як її оцінити. Життя саме підказало вектор думок. Нещодавно в рамках одного міжнародного проекту ми возили дітей на Тарасову могилу, що в Каневі. Так от, на цьому місці української сили, де ніколи не висвистяться вітри часів, особливо гостро відчуваються найменша фальш, імітація, а відповідно і примітивність людей, які не з великої любові опинилися тут. Перехоплюючи запитальні погляди дитинчат, почуваєшся відповідальним за кожний свій ґандж. Діти. Невимовно складно часом пояснювати їм негідну поведінку дорослих. Життєвий шлях Шевченка, його незабутнє, настояне в віках Слово – надто висока планка для кожного, хто прагне стати українцем. Тому – вірмо, сягаймо, рівняймося!

На наше щастя, Україна має свій власний авангард великих людей, які не прагнули величі, а творили її. Проте ціна величі часом є завеликою. Але... звільнені постаменти пустують. Доба чекає не високих слів, а великих справ, не уявної міфологеми про незалежність, а єдності в дії. Як вірність не можлива без любові, так і країна не можлива без вірності синів. Той, хто любить усім серцем, не може бути джерелом зради. Зраджують ті, кому оточення недодало тепла; кого залюбили рідні люди, так і не навчивши відповідальності; або ж ті, хто не мав нагоди любити по-справжньому. Нагода є. Любіть!

Тетяна Яровицина,
волонтер, співорганізатор фестивалю «Українські передзвони» та благодійного проекту «Непереможні»

Тетяна Яровицина

(Джерело: "Проспект Піднесення")

Реклама
Rambler's Top100