НА МУЗИЧНІЙ НИВІ.

 
НА МУЗИЧНІЙ НИВІ
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт
проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

01.04.2019

Рецензія на книжку:
Апальков Олександр, Кирпатовський Віталій, Даник Володимир, Денисенко Марина, Апалькова Ірина, Тилик Ігор, Яцкова Лідія. Октава №6 : музичний альманах
(Переклад: Апальков Олександр)

Вихід у світ шостого альманаху "Октава", що відбувся цими днями у Каневі, засвідчує невпинний потяг творчих людей до збереження та розвитку музичної культури в українському суспільстві. Поєднуючи дві важливі складові: теоретичну і практичну його значимість, це видання, що виходить друком із 2015 року, торить собі добрий шлях до різних верств населення, пропагуючи музичні доробки самобутніх митців і творчих колективів.
Незалежна хода "Октави" до читачів, музикантів, діячів культурницьких установ, музикознавців є внеском у гуманітарну скриньку розвитку країни. Зазначимо, що "Октава" на сьогодні є єдиним музично-фаховим періодичним виданням, редактором якого є жінка, канівчанка Ірина Апалькова. До речі, у названому числі альманаху подано науково обгрунтовану численними документами її нарис-розвідку про активну діяльність у царині першого українського перекладу лібрето європейських опер нашого земляка Олекси Кобця.
- Укладання кожного числа альманаху - справа не прогнозована. Адже творчість авторів, натхнення, задуми - речі непередбачувані. Тому із кожним новим виходом у світ "Октави" редакція прагне показати нашим читачам декілька нових авторських пісень, відповідних музикознавчих і культурницьких нарисів, з огляду як на сучасні настрої, так і на традиційні теми, - зазначає редакторка альманаху. - Знайомтеся із новими публікаціями, а ми будемо утримувати таку тенденцію й надалі. Запрошуємо до співпраці, чекаємо на пропозиції від композиторів, музикознавців, критиків, експертів, керівників художньої самодіяльності, всіх, кому музичне життя України дарує радість.
Перші випуски альманаху, які вже стали бібліографічною рідкістю, є у вільному доступі на сайті видавництва: https://zeitglas.io.ua/file.

Редактор

(Джерело: газета "Дніпрова Зірка" від 14 березня 2019 року)

Реклама
Rambler's Top100