Світ на кінчиках пальців.

 
Світ на кінчиках пальців
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам
доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

08.07.2019

Рецензія на книжку:
Вакуленко-К Володимир. "Лелечині ключі" : Літературно-художнє видання адаптоване для дітей молодшого шкільного віку з важкими порушеннями зору за принципами універсального дизайну

Раді поділитися з вами унікальною подією, яка днями відбулася в нашому музеї: презентація та виставка дитячих книг, адаптованих за принципами універсального дизайну соціальним підприємством ПОГ «СоцІнтел» (м.Харків). Модерувала захід Валентина Бутенко, яка познайомила всіх присутніх із новими виданнями, а також наголосила на необхідності читання книг шрифтом Брайля, адже саме це підвищує мозкову активність та сприяє кращому розвитку пам’яті, уваги та інтелекту. На зустріч із маленькими читачами завітав письменник та громадський діяч Володимир Вакуленко-К. зі своєю збіркою дитячих віршів «Лелечині ключі», яка виконана за принципами універсального дизайну й зорієнтована для читання дітьми молодшого шкільного віку з важкими порушеннями зору. Володимир є автором багатьох дитячих книг, зокрема «Сонечкова сім’я», «Татусева книга», «Ukrainian Fairy Tales for Little Patriots» та ін. На зустріч завітала й художниця Мара Забашта, яка проілюструвала цю книгу. Запрошені діти, учні Спеціалізованої школи-інтернату № 5, мали змогу поспілкуватися із авторами та почитати шрифтом Брайля не тільки тексти нових віршів, але й відчути ілюстрації на дотик за допомогою універсального дизайну. Усі охочі мали можливість поставити автору свої запитання про те, чи складно писати, про що можна писати, а найактивніша учасниця отримала в подарунок від Володимира окремий примірник із авторським підписом! Хай читання приносить тільки задоволення та натхнення на здійснення заповітних мрій!

Національний музей літератури України

(Джерело: Національний музей літератури України)

Реклама
Rambler's Top100