Книга про переселенців з Польщі: любов і біль у кожному слові.

 
Книга про переселенців з Польщі: любов і біль у кожному слові
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде
подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

04.12.2022

Рецензія на книжку:
Т.Іваніцька. "Мій дідусь був польським переселенцем"

11 грудня в Бучацькій центральній районній бібліотеці відбулася презентація книги молодої письменниці, лікаря-психіатра Тетяни Іваніцької (народилася в Бучачі, мешкає в Тернополі) «Мій дідусь був польським переселенцем».

«Мій дідусь був польським переселенцем» – художня повість з елементами репортажистики, написана на основі реальних подій. Має дві сюжетні лінії: пошук молодою сім’єю загубленого родинного села Кописно, що на території Надсяння та («сюжет у сюжеті») депортація родини Копалецьких під час польсько-українського переселення 1946 року. Дві сюжетні лінії абсолютно незалежні, але тісно переплітаються одна з одно. Особливістю книги є те, що вона містить у собі численні зворушливі спогади переселенців, розповідає про цікаві маятники людських доль.
У липні 2020 року книга стала лауреаткою популярного літературного конкурсу видавництва «Смолоскип», де отримала заохочувальну премію.
Під час презентації авторка розповіла про книгу, те, що стало основою для сюжету. Разом з відвідувачами обговорили тему операції «Вісла» та польсько-українського переселення, їхні особливості й актуальність у теперішній час. Також відбулася презентація тематичного буклету про село Кописно та листівок із цитатами з книги.
Тетяна Іваніцька зазначила: «У тексті порушена проблема польсько-українського переселення, операції «Вісла» – тема, яка попри те, що минуло багато часу, досі залишається табуйованою, часто «незручною». Здавалося би, на сьогоднішній день у нашій державі існує безліч нових, «свіжих» проблем. Проте, як на мене, саме такі непроговорені травми, як «Вісла», Бабин Яр, Волинь, Кримськотатарська депортація, змушують історію рухатися по спіралі та вкотре вчиняти помилки, яких допустилися наші предки в минулому. Бо, як то кажуть, історія – вчителька сувора: невивчені уроки вона змушує повторювати доти, до їх не засвоять».
Модерувала захід директорка бібліотеки Леся Іванівна Машталір, з привітанням та словами вдячності виступили голова Бучацької районної державної адміністрації Олена Ярославівна Кравчук та знані культурні діячі – Руслан Іванович Крупа та Віктор Мирославович Гребеньовський.

Олена Ковальчук

(Джерело: Тернопільський читальний клуб)

Реклама
Rambler's Top100