Казкові читання 13.11.10.

 
Казкові читання 13.11.10
Книжки за жанрами

Всі книжки (1569)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

15.12.2010

Рецензія на книжку:
Девід Бенедиктус. Вінні-Пух. Повернення у Столітній Ліс
(Переклад: Н.Тисовська)

На історіях про кумедного ведмедика та його друзів виросло не одне покоління людей, в душах яких персонаж англійського письменника Алана Мілна сіяв лише добрі почуття. Перша книга про Вінні-Пуха вийшла 14 жовтня - 81 рік тому. Саме до цієї знаменної дати видавництво «Країна мрiй» вирiшило видати продовження пригод улюблених героїв. «Вінні-Пух. Повернення у столітній ліс» - так називається ця яскрава книжка, завдяки якiй читачi молодшого i середнього шкільного віку, та навіть дорослі, із задоволенням знову зустрінуться з казковими персонажами, навчаться грати в крикет, побувають у лісовій академії… А ще на них чекає несподіване знайомство! Ілюстрації до книги виконанi в стилі оригінальних малюнків до перших видань «Вінні-Пуха».

Ідею знов подарувати дітям стару добру казку про Вінні-Пуха підтримав київський благодiйний театр «Місто сонця», який вирішив влаштувати на 13-ій київській міжнародній книжній ярмарці казкові читання для діточок. Адже набагато цікавіше, ніж читати самому, коли для тебе у ролях, з виразом і театралізованими елементами, читають казкові герої! Всі ми із теплотою згадуємо, як мама нам читала у дитинстві. Це – найпрекрасніші моменти у нашому житті. Але є дітки, для яких мамине читання - нездійсненна мрія. Тому що у них немає мами. Саме для таких діточок і працюють волонтери театру.

Театр "Місто Сонця"

(Джерело: Театр "Місто Сонця")

Реклама
Rambler's Top100