Що повідала поширена анотація.

 
Що повідала поширена анотація
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати
на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

17.12.2010

Рецензія на книжку:
Дігай Тетяна. Імпровізації : Лірика

Знана тернопільська літераторка Тетяна Дігай прийшла до читача з новою книжкою віршів. Назва прицільно точна — «Імпровізації» (видавництво «Воля», 2010, редактор Б. Мельничук). Три розділи в ній — «Відлуння», «Тетянин день» і «Березневий сніг». Твори здебільшого ліричні.

Перший містить вірші з епіграфами Т. Шевченка, Д. Аліг’єрі, О. Блока, Б. Демківа, Г. Аполлінера, Ж. Превера, М. Вінграновського, Лесі Українки, В. Мисика, В. Яворівського, В. Базилевського та ін. Другий розділ присвячений пам’яті матері — Валентини Петрівни Романової. Третій містить лаконізми — катрени і трирядкові хоку.

Про все інше написано в анотації, яка вартує, аби її зацитувати повністю і цим закінчити повідомлення про збірку: «Нова книга Тетяни Дігай «Імпровізації» містить вибрані поезії з попередніх видань, а також нові вірші.

Поезії Тетяни завжди звучать як молитва. Вони різнопланові, але разом із тим неймовірно цільні. Як і чим досягнуті ці гармонійність і злитість, особливо дошукуватися не треба: їх секрет — в осяяності внутрішнім теплом авторки, в особливій тональності, межовій щирості, яку імітувати неможливо. Якщо говорити про поетичні прикмети цих віршів, то це насамперед афористичність, густа метафорика, пильна увага до слова й образної деталі. Авторка вміє кількома фразами і навіть словами сказати дуже багато, вміє стиснути слово до виняткової щільності, в чому допомагають їй образне бачення світу і... щось таке, чому назви нема, але без чого не буває справжньої поезії».

Отож така оцінка звільняє мене від додаткового аналізу книжки, яка, безперечно, є кроком вперед поетеси в її літературному поступі.

Михайло ОНИСЬКІВ.

Михайло ОНИСЬКІВ

(Джерело: «Вільне життя плюс» №101 (15213) від 17.12.2010 р.)

Реклама
Rambler's Top100