Міні-рецензія на роман "Риба на вечерю".

 
Міні-рецензія на роман "Риба на вечерю"
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання
зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

28.12.2010

Рецензія на книжку:
Бондаренко Дмитро. Риба на вечерю : роман

Усі ми пам’ятаємо благословенні 90-ті, коли в Дніпропетровську не було ще цих величезних та блискучих продуктових супермаркетів, де доводиться вистоювати призабуті з радянських часів черги і де їхні охоронці дивляться на кожного покупця, як на потенційного злодія, який тільки для того і зайшов до них, щоб поцупити якийсь дріб’язок. Замість цього були у нас, а подекуди ще й лишаються, невеличкі гуртові базари, так звані оптовки. Демократичність атмосфери, відсутність черг та яскравого світла робила ці точки улюбленим місцем покупки харчів та іншого господарського краму для більшості дніпропетровців. Найвідомішою з таких оптовок був базарчик в самісінькому центрі міста, за ЦУМом, який доживає зараз останні дні. Це було найкраще місце для студентів, що б придбати собі пиво і до пива. Тут же біля фонтану його можна було спожити, а за парканом – позбутися. Для любителів екстріму в будинку напроти ЦУМа існувало два віконця де торгували аж надто дешевою горілкою (цікаво, з чого її робили), яку можна було розпити в кампанії знервованих чи тих, що вже повирубалися, бомжів. А в підвалах сусідніх будинків цілодобово вироблялася левова частка усіх товарів, що продавалися на базарі. Так ось, в одному з таких підпільних цехів і опиняється, ховаючись від міліції, головний герой роману “Риба на вечерю” Захарченко Кирил. Протягом довгих двох місяців молодий здоровий хлопець за копійки розфасовує пральні порошки “Tide” та “Ariel” для довірливих дніпропетровських ґаздинь... А про все інше читайте в новому романі відомого белетриста Дмитра Бондаренка, який, до речі, можна придбати у самого автора по суботах, на алеї митців, що на Карла Марла або заходьте на офіційний сайт письменника.

Рідна Україна.com

(Джерело: Рідна Україна.com)

Реклама
Rambler's Top100