Міні-рецензія на нову книжку Дмитра Бондаренка на RidnaUkraina.com.

 
Міні-рецензія на нову книжку Дмитра Бондаренка на RidnaUkraina.com
Книжки за жанрами

Всі книжки (1552)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

28.12.2010

Рецензія на книжку:
Бондаренко Дмитро. Кохати по-дніпропетровськи : збірка оповідань

Нарешті побачила світ найочікуваніша новинка від наймоднішого січеславського белетриста Дмитра Бондаренка. П’ятнадцять легких різножанрових оповідань, об’єднаних однією темою – темою кохання. Досліджуючи своїх піддослідних (тобто нас з вами), письменник сортирує це почуття за такими типами: палке і легковажне; несподіване і прораховане; містичне і банальне; фатальне і курйозне.

Хтось побачить у цих новелях історії зі свого життя, комусь ця книжечка допоможе зрозуміти, що справжнє кохання можливо не тільки в нудних лятиноамериканських телесеріалах, а хтось, імовірно, скористається корисними порадами автора. Але – і тут я цілковито впевнений – не знайдеться жодного, хто б сказав, що такого в нашому місті бути не могло…

RidnaUkraina.com

(Джерело: RidnaUkraina.com)

Реклама
Rambler's Top100