Post-форумний погляд на готичний «Четвер» і Володимира Вакуленка-К..

 
Post-форумний погляд на готичний «Четвер» і Володимира Вакуленка-К.
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби
- дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

14.01.2011

Рецензія на книжку:
В.Вакуленко-К, Головний редактор Ю. Іздрик. Четвер № 30 : часопис текстів і візії

Без нудних передмов Юрко Іздрик пообіцяв зайняти місце за фортепіано і до кінця вечора обіцянку виконував. На рідкокристалічному екрані демонструвалися уривки чорно-білого німого кіно (теж ґотичні мотиви). А ведучий презентації, він же координатор проекту, Володимир Вакуленко декламував ґотичні епіграфи та імена авторів, що їх просить до мікрофону. А тепер збираємо картинку: В. Вакуленко читає чотиривірш і просить до слова... ну, скажімо Юрка Винничука, Юрко Іздрик на своїй хвилі – він сьогодні маестро ґотичних мелодій, - грає, на екрані уривок чорно-білої стрічки (до речі, часто фільм відображував ідею читаного автором уголос, не кажучи вже про діалектичну єдність усього з музикою – не збіг і не заплановане заздалегідь, а щось середнє арифметичне).
Важливо, що у «Четверзі» цього разу шість розділів з неповторними назвами. Часопис містить ориґінальні та перекладні вірші, прозу, критику а також класичні ґотичні тексти. Оформленням теж є родзинкою. Про це не буду багато говорити, але тільки через оформлення купила б цей номер (ну, то якби не знала які там є шикарні тексти).
Ой, скидається я не лише спізнююсь на потяг, а ще й надмір хвалю «Четвер»! Робота і справді якісна, фахова, але моя добрість має межу (ну ви ж знаєте, ги-ги). Тепер кілька зауваг про недоліки. На час першої презентації було надруковано 3 примірники «Четверга». Тому, ознайомитись із вмістом блідо-коричневої книжечки можна було лише оглядово, бо сусід вже видирає з рук. Помилку друку знайшла поки-що одну – у змісті. Як завжди (українська трагедія літератури) – критики мало. Критики про кіно – зосім нема. Зате нових імен багато і вони багато обіцяють. Сподіваюсь, присяги дотримають (-ємо). А мені час утікати на свій 667 потяг J

©Антоніна Аністратенко

(Джерело: Інша література)

Реклама
Rambler's Top100