Готика і монстри "Четверга".

 
Готика і монстри "Четверга"
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому
нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

14.01.2011

Рецензія на книжку:
В.Вакуленко-К, Головний редактор Ю. Іздрик. Четвер № 30 : часопис текстів і візії

Вчора, 2 жовтня, в «Кабінеті» Іздрик презентував нарешті «Четвер» №30. Як пам’ятаємо, редагував його славнозвісний Володимир Вакуленко. Проект номера називався «Готика» (чому панк Вакуленко взявся за готичний проект – з’ясувати не вдалося). Презентація задумувалася в традиційному форматі – читання текстів, питання до авторів, коментарі упорядників… Але не так вийшло, як на те сподівалися через присутність Дена, легендарного львівського графіка (п’яного, звісно), який зіграв роль незлобивого, але надокучливого монстра. Так що презентація замість читань і обговорень перетворилися в гру за зразок packman’а – присутні тупцяли залом, намагаючись не попасти в комунікативне поле Дена і не бути поглинутими його всеохопною готичною харизмою; по замовчуванню учасники мали по два життя, після програшу мусили покинути поле або зависали насмерть.
Поміж тим Ідрику з Вакуленком шляхом нескладних логічних операцій вдалося встановити, що різняци між панком і готом та, тщо панк, як правило, б’є в пику, а гот схильний по пиці отримувати сам. Далі філософський диспут з вищеназваних причин не пішов, хоч присутні виглядали на цілком готових до змістовної розмови. Виступили троє представлених в номері авторів і сам Вакуленко, на цьому презентація й закінчилась. До авторів стандартна претензія – свої твори вони читають тихо й невиразно, так що будь-який ефект втрачається.
Попри мляву презентацію сам номер вийшов напрочуд цікавим. Річ в тому, що багато з його авторів – т. зв. «латентні готи», як їх назвав Іздрик, які не беруть участі в тусовках і не зависають на gothic.com.ua. Тому цей номер буде цікавий всім, зацікавленим в готичній субкультурі взагалі (покладаємося на упорядницький талант старого панка Вакуленка і довіряємо його вибору), а також не-готам, які просто зацікавлені в похмурій (вона ж мрачна і замогильно ужасна) стороні молодої української літератури.

©ZIK

©ZIK?

(Джерело: Львівська міська рада)

Реклама
Rambler's Top100