Іздрик любить більше емо, ніж готів.

 
Іздрик любить більше емо, ніж готів
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам
не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

14.01.2011

Рецензія на книжку:
В.Вакуленко-К, Головний редактор Ю. Іздрик. Четвер № 30 : часопис текстів і візії

2 жовтня, в кафе «Кабінет» відбулась презентація 30 номеру журналу Четвер, «Готика». У накуреній кнайпі, за присутності Юрка Іздрика, Юрія Кучерявого зібралось близько трьох десятків слухачів, у тому числі деякі авторів текстів. На початку презентації, Юрко Іздрик витягнув пакети зі свічками і почав показово розставляти на столики присутніх, для «надання готичності атмосфері». Пан Іздрик підкреслив, що «готика, у сучасному розумінні, це чергове відлуння романтизму, з тою різницею, що сучасна готика зав’язана на тілі і сексі, це джерело нескінченного кітчу». Як приклад «чистої» готики, наводив фільм Копполи «Дракула», говорив про Еліса Купера, називаючи сучасну молодіжну субкультуру готики неповноцінною, оскільки вона «немає ідеології, в її основі лежить естетика».Перед тим як передати слово авторам, публікованих творів Іздрик додав: «найбільший кайф у тому що я не читав жодного тексту, вся ініціатива належить Володимиру Вакуленку-К, це його робота». Володимир Вакуленко-К. у приватній розмові після презентації зізнався, що насправді взявся за цю тему випадково, оскільки готуючи зовсім інший проект йому трапились автори з гарними текстами, непопсою. На його думку, готикою зараз слід вважати лише літературу, як стиль, бо все інше лише візуальний кітч. У ході презентації що подекуди переростала у короткі дискусії, автори сором’язливо зачитували фрагменти текстів котрі межувались з запитаннями і репліками присутніх. Цікаво відзначити, що більшість авторів були вбрані у геть не готичному стилі. Так, у якості підсумку прозвучала фраза, що наприклад Едгар По не знав що він гот, але він був готом, бо писав готику. На що Іздрик додав, що йому «взагалі більше подобаються емо - вони хоч кольорові. І оцей бегемотик на їхніх сумочках, що посміхається...»
©Андрій Мочурад | 03.10.2008 - 20:47:00

Андрій Мочурад

(Джерело: Сумно)

Реклама
Rambler's Top100