Книга "Красный Элвис".

 
Книга "Красный Элвис"
Книжки за жанрами

Всі книжки (1645)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

04.04.2011

Рецензія на книжку:
Жадан Сергій. Красный Элвис
(Переклад: Чуприна Євгенія, Завен Баблоян, Анна Бражкина, Андрей Пустогаров, Игорь Сид)

Красный Элвис" - по формальным признакам сборник рассказов. Несколько текстов под одной обложкой, у каждого есть некий сюжет.
Украинского автора Сергея Жадана довольно сложно приписать к какому-то жанру.

Если про «Доктора Живаго» Бориса Пастернака принято говорить, что это роман поэта, если Василий Аксенов, выпустив на склоне лет сборник стихов, собранных из разных его романов, говорил, что это стихи прозаика, то Жадан одинаково умело говорит и на языке прозы, и на языке поэзии. Видимо, поэтому его проза читается как нерифмованная поэзия, а стихи ощутимо прозаичны.

«Красный Элвис» — по формальным признакам сборник рассказов. Несколько текстов под одной обложкой. У каждого есть некий сюжет — например, про то, как бросила любимая девушка и как тяжело думать о том, что оставшиеся лет 50, а то и 60 придется провести без нее. Или про то, как мужик с высшим образованием подается в братки. Получив три пули в грудь, решает выйти из бизнеса и подыскать себе занятие поспокойнее. Занятием поспокойнее оказывается управление ночным клубом, который лихорадочно ищет свою нишу и в результате гениальной идеи алкоголика арт-директора становится клубом для геев. Но без геев.

Повторяю, формально это сборник рассказов. Неформально — собрание эссе автора с абсолютным слухом на текст и склонностью к джазовым импровизациям. Просто тягучая, богатая на вкус и аромат субстанция этих эссе разлита в ячейки сюжета, что не дает ей расползаться бесформенной массой.

Нина Иванова

(Джерело: "Тайм Аут" (Москва))

Реклама
Rambler's Top100