Рецензія на книгу Яни Дубинянської "Сходовий майданчик".

 
Рецензія на книгу Яни Дубинянської "Сходовий майданчик"
Книжки за жанрами

Всі книжки (1569)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

17.04.2011

Рецензія на книжку:
Я.Дубинянська. Сходовий майданчик : роман
(Переклад: Мишанич Ярослав)

Головні герої “Сходового майданчика” - людські бажання. Надзвичайно щирі, потаємні, можливо, відкладені “на потім” багато років тому. Дуже прості, якщо розібратися . І різні - такі самі, як персонажі роману.
Цікавинка в тому, що, крім людей та їхніх мрій, з‘являється ще невеличкий прилад, здатний моментально втілювати їх у життя.
Уявіть собі: варто щось дуже сильно захотіти – і це збувається. Здавалося б, проблеми вирішено ?..Але щастя - це не так просто, як уявлялося. Часто бажання - це ілюзії; коли вони здійснюються, усвідомлюєш: те, що вважав перемогою, насправді нічого не варте. І тоді єдине прагнення - “відмотати” життя назад і стати інакшою людиною.
Фантастична машина, що відкриває на звичайному сходовому майданчикові двері в інші просторові виміри, в яких ховаються мрії та найпалкіші почуття, не здатна, проте, зробити героїв тими, ким їм не судилося стати. Але там вони зможуть багато чого дізнатися про себе самих., про тих, кого люблять і ненавидять...

Застереження: іноді книга може здатися вдалим сценарієм для якого-небудь динамічного телесеріальчика, тож у тих, хто такими речами не дуже захоплюється, ймовірне виникнення враження культурної деградації.
( Люди, не бійтеся! Все ж таки, ви будете ЧИТАТИ!)
Найприкольніший образ: дядько з люмпенізованих низів, який хотів бути президентом нічогенької країни і ледь не підірвав (у дуже нетверезому стані!) увесь світ.

Загалом: дочитайте до кінця.

Ірина Гук

(Джерело: СУМНО)

Реклама
Rambler's Top100