Две новинки "Факта".

 
Две новинки "Факта"
Книжки за жанрами

Всі книжки (1641)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

17.04.2011

Рецензія на книжку:
Я.Дубинянська. Козли : повісті
(Переклад: Калита Ірина)

Среди украинских книжных серий фактовская exсeptis excipiendis ("все, за исключением того, что исключено"), пожалуй, наиболее пестрая. Что объединяет книжки в серию? Качество текстов? Тематика? Оформление? Ориентация на круг читателей? Ответить сложно, так как каждая следующая новинка намечает новый вектор движения. Скажем, "Козлы" Яны Дубинянской — психологическая повесть, где внутренние страхи, часто иллюзорные, вырастают до судьбоносных факторов. И основанные на мистическом ужасе перед козами и козлами (да-да, обыкновенными домашними парнокопытными, которые в воспаленном сознании героя наделяются особыми качествами) перипетии курортного романа приобретают особое значение. Впрочем, а был ли сам роман? Или была только его видимость: несчастная студентка-первокурсница из бедной семьи и подвинутый на эзотерике университетский преподаватель, поначалу использующий студентку как прислугу для выжившей из ума матери, а потом возомнивший наличие мистической связи между собой, девушкой и тайными силами... За фабульно-сюжетным рядом кроется абсолютно верная мысль о несовместимости здоровой психики и воспаленного сознания, здравого смысла и мистических озарений.

Юрий Чекан

(Джерело: "Киевский телеграф")

Реклама
Rambler's Top100