Яна Дубинянська. Листи до полковника.

 
Яна Дубинянська. Листи до полковника
Книжки за жанрами

Всі книжки (1552)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

17.04.2011

Рецензія на книжку:
Я.Дубинянська. Листи до полковника : роман
(Переклад: Мишанич Ярослав)

“Драстуй, татку! У мене все гаразд. Ми переїхали в літню резиденцію. Це такий невеликий замок, зате біля моря. Чому Роза не дозволяє мені купатися? Вона каже “шторм”. А пажі все одно купаються! Шторм дуже гарний. Білі-білі хвилі по всьому морю. Море також гарне. А Драго боїться. Я його просила політати над хвилями, а він не хоче. Каже, що намочить крила і впаде. Але ж можна літати високо!”

Саме через такі невинні листи маленької дівчинки, а потім і дорослої жінки до свого батька, диктатора Роверти, і розпочалася вся ця історія. Батько так і не приїде до дівчинки, яка живе у країні під назвою Зріз, де немає майже нічого, крім моря, пляжів, резиденцій диктатора та копалень, у яких видобувають рідкісний природний ресурс тезеліт. Але Евіта Роверта продовжуватиме писати листи батькові. Навіть після того, як він розірве з нею стосунки через те, що вона самовільно вибере собі нареченого. Мине кілька десятиліть, принцеса Евіта повернеться із копальницького селища до резиденції разом із чоловіком, сином і вірними драконами, які тут служать транспортними засобами.

Потім диктатуру буде повалено, і Евіта стане самотньою сорокарічною вчителькою Евою Анчаровою, житиме в зовсім іншій країні, і все в її житті буде спокійно і нудно, аж поки Ліловий полковник, як називають її батька, не скоїть самогубство, яке дуже скидається на вбивство, а численні шахраї та представники різноманітних “структур” не почнуть полювати на його спадщину, долю якої знає тільки вона, Ева Анчарова. Напружений і динамічний фантастичний трилер від Яни Дубинянської з перших сторінок занурює читача в подробиці цієї карколомної інтриги.

Наталка Сняданко

(Джерело: "Львівська газета")

Реклама
Rambler's Top100