Дивна вчителька Евіта.

 
Дивна вчителька Евіта
Книжки за жанрами

Всі книжки (1552)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

17.04.2011

Рецензія на книжку:
Я.Дубинянська. Листи до полковника : роман
(Переклад: Мишанич Ярослав)

Саме так, ніби у мюзиклі, називають цю самотню жін­ку звичайної сірої зовнішності, яка понад усе прагне бути непомітною. А насправді вона донька колись всемогутнього диктатора, яка виросла у Зрізі - країні-курорті на березі моря, куди прагнуть усі, але не всі можуть собі дозволити поїхати. І саме вона знає таємницю, за якою полюють дуже впливові структури та люди. Ясна річ, не обходиться без кохання, як і без трагедії, а в центрі останньої опиняються випускники Еви, точніше, випускниці, відібрані для зйомок у популярному телешоу.

"Юна, вродлива, наївна дівчинка Марина. Юний, вродливий, наївний хлопець Сандро. Вони мали надто багато спільного, і нема нічого випадкового в тому, що тепер вони разом. Блюзнір­ський парадокс, від якого нема куди по­дітися. Їх поховають у різних країнах і на­віть, мабуть, у різних світах, різні люди будуть плакати за ни­ми... І лише їй одній ці двоє завжди снитимуться разом. Дехто потурбувався, щоб це було саме так".

не підписано

(Джерело: Львівська пошта)

Реклама
Rambler's Top100