Ми всі чули про Орлі.

 
Ми всі чули про Орлі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1535)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

18.04.2011

Рецензія на книжку:
Т.Литовченко. Орлі, син Орлика : Історично-пригодницький роман

Дочитала нарешті книгу Т. Литовченка "Орлі, син Орлика". Чудово! Ще раз вітаю пана Тимура з перемогою – "короновано" його цілком заслужено.
Здається, автор і насправді побував у тому похмурому, сповненому небезпек ХVІІІ столітті – віриш кожному слову.
Слухайте, а цікавою ж людиною був Григорій Орлик, він же Орлі, він же граф де Лазіскі, він же… Далі не буду – пригодницьку книжку переказувати – гріх. Але, повірте, такої карколомної біографії навмисне не видаєш!
Навіть захотілося дізнатися більше: і про гетьмана Пилипа Орлика, і про родину дивного полтавського полковника Герцика, і про подальшу долю братів Штайнфліхтів та замку Орлі.
Це саме той випадок, коли не завадило б написати всілякі сіквели та приквели.

Наталя ЛАПІНА

(Джерело: Мир книг)

Реклама
Rambler's Top100