УФО (Український фантастичний огляд, №1, 2007.

 
УФО (Український фантастичний огляд, №1, 2007
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково
, але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

20.04.2011

Рецензія на книжку:
Т.Литовченко, Н.Дев'ятко, Валерій ВЕРХОВСЬКИЙ, Марія РЯПОЛОВА, Олександр ПАЩЕНКО, Святослав ЧИРУК, Кацай Олексій. УФО №1(1) 2007 : Український Фантатсичний Оглядач

Прочитала журнал, як то кажуть, від і до, щоб скласти уявлення про рівень і добір авторів. Хоч як прикро, мушу зазначити, що він мене розчарував. Відкривається журнал оповіданням Наталі Дев’ятко “Дощ із чорних стріл”, написаним у манері розманіженої панночки XVIII століття, до того ж доволі невміло, якщо вже їй закортіло саме так свій твір стилізувати, хоча психологічно і з огляду на тему це зовсім не виправдано.

Прочитала журнал, як то кажуть, від і до, щоб скласти уявлення про рівень і добір авторів. Хоч як прикро, мушу зазначити, що він мене розчарував. Відкривається журнал оповіданням Наталі Дев’ятко “Дощ із чорних стріл”, написаним у манері розманіженої панночки XVIII століття, до того ж доволі невміло, якщо вже їй закортіло саме так свій твір стилізувати, хоча психологічно і з огляду на тему це зовсім не виправдано. Далі йдуть твори більш вправно написані, але, як на мене, фантастика має захоплювати, ба більше – вражати, а прочитане мною в цьому журналі доволі сіре, аби претендувати на те або друге. За єдиним винятком: оповідання Валерія Верховського “Так сталося”. Це доволі серйозна й професійна, психологічно вдала робота, і єдине, що їй заважає, як на мене, – це притягнутий за вуха елемент фантастики, тим більше проговорений скоромовкою (аби відчепитися?), який тільки псує цілком пристойне оповідання.
А що мені дійсно сподобалося й справило враження – це критична робота Олексія Спейсера Кацая “Як рейдела, так рейдела...” Написано жваво, аргументовано, цікаво й зацікавлено, аж самій захотілося прочитати твір, про який у цій статті йдеться, – “Розмір має значення” братів Капранових.

Валерія БОГУСЛАВСЬКА

(Джерело: "Літературний форум" Романа Кухарука)

Реклама
Rambler's Top100