Олексій Кацай : біографія.

Олексій Кацай на сайті сучасної української літератури Avtura.com.ua. Бібліографія, біографія, уривки творів, літературні рецезії і відгуки читачів на твори О. Кацай. Можливіс...
 
Олексій Кацай : біографія
Автори за жанрами

Всі автори (328)

Автори за першою літерою прізвища
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Автор
Кацай Олексій (фото 1)
Олексій Кацай

м.Кременчук, Полтавська обл.

Епіграф:
Dum spiro spero...

Сайт: ok-spacer.blogspot.com


Лінк на сторінку автора:

  Біографія Книжки (7) Гестбук (0)

Народився в 1954-му році в Арктиці, на російському півострові Таймир, у фантастичному місті Норильськ. У 1966-му переїхав в Україну, на Полтавщину, до не менш фантастичного міста Кременчука, де мешкає і досі. Закінчив Полтавський інженерно-будівельний інститут, працював робітником і інженером, кореспондентом і головним редактором. На декілька місяців став чиновником і, жахнувшись самого себе, схопив голову у руки та й вирвався разом із нею на волю. Заснував громадську організацію “Асоціація гуманітарно-інформаційних технологій”, керівником якої є й досі.
Писати почав з дитячих років – перша публікація ... [ Показати всю біографію ]

[ Згорнути біографію ]

Реклама
Rambler's Top100