Люди и мифы.

 
Люди и мифы
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде
подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

27.04.2011

Рецензія на книжку:
М.Назаренко. Новый Минотавр

О хорошей книге писать сложно. О хорошем сборнике рассказов писать сложно вдвойне. Особенно если действие в рассказах происходит в разных эпохах, а герои говорят и думают, сообразуясь с реалиями того, ушедшего — не нашего — времени.
И вот уже мечется в Лабиринте Дедал, строитель, не ведающий, что же именно он построил. Мечтает об открытии дальних земель Христофор Колумб — и как знать, возможно, достаточно всего лишь неистового желания, чтобы далекая земля восстала из морской пены? Оплакивает умершего Пана молоденький сатир — а где-то там, над Вифлеемом, загорается звезда…
У каждого рассказа своя стилистика, у каждого персонажа свой язык. Речь попугая — героя одноименного рассказа — коротка и отрывиста; фавн из «Носатого и фавна» грубоват, а поэт Овидий любит философствовать. Испанским романсом, гимном неистовой страсти звучат строки «Явись же в наготе моим очам», и нетороплив, сочен язык «Недоросля Аленина».
Недостаток книги для любителей фантастики состоит в том, что в сборник фантастических рассказов попала интересная, но — увы — абсолютно реалистическая вещь. Впрочем, подобное делали Евгений Лукин, Святослав Логинов и другие.
Подкачала и обложка. Бык с налитыми кровью глазами, продирающий бумажные листы, вовсе не является основным персонажем рассказа «Новый Минотавр». Впрочем, это вина уже не автора, а издательства, предпочитающего зазывать читателей такими странными приемами.
Итог: книга не для любителей чисто развлекательного чтива. Но поклонники отличной стилизации, соблюдения исторических реалий и тонкого психологизма найдут для себя немало интересного.

Валерия Кондрашова

(Джерело: "Мир фантастики")

Реклама
Rambler's Top100