Ірина Славінська презентувала у «Читай-городі» книжку «33 герої укрліт» (ФОТО).

 
Ірина Славінська презентувала у «Читай-городі» книжку «33 герої укрліт» (ФОТО)
Книжки за жанрами

Всі книжки (1552)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

22.05.2011

Рецензія на книжку:
Славінська Ірина. 33 герої укрліт : збірка інтерв'ю з українськими письменниками

19 травня у столичній книгарні «Читай-город» Ірина Славінська представила читачам книжку «33 герої укрліт», яку видало «Фоліо».

До книжки увійшло 33 інтерв´ю Ірини Славінської з відомими сучасними українськими письменниками. Побудовані вони за принципом абетки - від «А» до «Я».

Тижнем раніше презентація відбулася у книгарні «Є», на якій були присутні більшість героїв книжки - Андрій Кокотюха, Лариса Денисенко, Юрко Позаяк, Ірен Роздобудько, Світлана Поваляєва etc.

У «Читай-городі» були присутні троє героїв укрліт - Юрко Позаяк, Лада Лузіна та Анатолій Дністровий. Які вирішили поворожити на книжці. Принцип був простий: кожен називав номер сторінки та рядка. Як результат: Лузіна натрапила на слово «журналіст», Позаяк - на «жінки та алкоголь». Директор видавництва «Фоліо» Олександр Красовицький «наворожив» «міністра».

До слова, пан Красовицький вже заявив, що готовий перевидати книжку Ірини Славінської у разі, якщо вона розширить кількість героїв книжки.

(далі за лінком див. фото)

Сергій Руденко

(Джерело: Буквоїд)

Реклама
Rambler's Top100