Шанувальникам книги розповіли про «33 героїв укрліт».

 
Шанувальникам книги розповіли про «33 героїв укрліт»
Книжки за жанрами

Всі книжки (1552)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

22.05.2011

Рецензія на книжку:
Славінська Ірина. 33 герої укрліт : збірка інтерв'ю з українськими письменниками

12 травня у київській книгарні «Є» відбулася презентація збірки інтерв’ю Ірини Славінської «33 герої укрліт».

За словами директора видавництва «Фоліо» Олександра Красовицького, ця книжка - ознака того, що сучасна українська література перестає бути набутком вузьких кіл, як це було ще років п’ятнадцять тому. Купують не лише книжки сучасних письменників, але й видання про них - а отже, літературний процес нарешті набуває ознак повноцінності.

На презентації були присутні Анатолій Дністровий, Лариса Денисенко, Світлана Поваляєва, Ірен Роздобудько, Андрій Кокотюха, Олександр Ірванець, Євгенія Кононенко, Юрій Позаяк, Лада Лузіна, Степан Процюк, Сергій Грабар та інші.

Славінська та модератор Юрій Макаров провели для них своєрідний залік.

Кожен із присутніх на презентації письменників-персонажів книжки витягував «білет» із запитанням на кшталт «чи має письменник бути щирим» або «що є симптомом успіху» і мусив дати на це певну розгорнуту відповідь.

Нагадаємо, книгарня «Є» також проводить цикл зустрічей з відомими іноземними діячами, журналістами.

Український тиждень

(Джерело: Український тиждень)

Реклама
Rambler's Top100