«Абеткове» обличчя сучасної літератури.

 
«Абеткове» обличчя сучасної літератури
Книжки за жанрами

Всі книжки (1552)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

07.06.2011

Рецензія на книжку:
Славінська Ірина. 33 герої укрліт : збірка інтерв'ю з українськими письменниками

У видавництві «Фоліо» вийшла книга літературного оглядача інтернет-видання «Українська правда», перекладача, викладача світової літератури Ірини Славінської «33 герої укрліт».

Збірка складається з інтерв’ю Славінської з відомими українськими письменниками, зробленими у форматі «абетки» – «від А до Я». «На кожну з букв української абетки придумувалося слово – це робив або співрозмовник, або я, – зазначає Ірина Славінська. – Слово викликало певні асоціації, які співрозмовник озвучував. Я допомагала розвинути міркування у цікавий бік. Інтерв’ю за літерами алфавіту допомагає почути щось цікаве від тих, у кого вже питали, здається, про все».

Героями книги стали Іван Андрусяк, Юрій Андрухович, Люко Дашвар, Лариса Денисенко, Іван Драч, Сергій Жадан, Іван Малкович, Тетяна Малярчук, Кость Москалець, Віктор Неборак, Генрі Лайон Олді, Тарас Прохасько, Олесь Ульяненко... Олександра Ірванця авторка називає «хрещеним батьком» проекту, бо саме з його легкої руки почалася «абеткова» епопея.

– На палітурці книжки зображено бублик, – каже авторка. – З нього читачу загадково підморгує Тарас Шевченко. Чому Шевченко? А кого ще можна вважати першоджерелом української літературної традиції? Андрій Курков справедливо назвав його Далай-Ламою України. Шевченко недаремно іронічно усміхається. Він припрошує відкрити книжку та на власні очі переконатися, що ні з бубликом, ані з діркою сучасний літературний процес не має нічого спільного. Під палітуркою – 33 видатні імені, 33 чудові автори з різних поколінь, 33 прекрасні розмови.

Оксана ЗЬОБРО

(Джерело: Високий Замок)

Реклама
Rambler's Top100