БЕСТСЕЛЛЕРЫ СЕНТЯБРЯ.

 
БЕСТСЕЛЛЕРЫ СЕНТЯБРЯ
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу
, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

06.09.2011

Рецензія на книжку:
Джошуа Слокам. Навколосвітня подорож вітрильником наодинці : Роман
(Переклад: А.Санченко, Чернишенко Володимир, Струнін Дмитро, Бережний Олесь, ван дер Бюйтен Захар, Мисько Сергій, Михайловська Галина, Семигаленко Ірина, Чумак Василь)

В конце ХIХ века Джошуа Слокам первым совершил кругосветное путешествие в одиночку. Во время этого вояжа он научился управлять яхтой без посторонней помощи, преодолел трудности, которые даже вообразить себе не мог, остался жив после жутких штормов и торнадо. На его пути встречались и доброжелатели, и кровожадные пираты, и загадочные для белого человека туземцы. Он, безусловно, принадлежит к когорте мореплавателей, которые не только бросили вызов стихии, но и отважились на испытание одиночеством.

Книгу «Навколосвітня подорож вітрильником наодинці» уроженец Канады, а со временем, как он сам говорил, «натурализованный янки» написал сразу по возвращении домой. Конечно, можно было бы рассчитывать на яркие описания природы, рассказы о многочисленных знакомствах, которые подарило автору путешествие, на профессиональный разговор, пересыпанный терминами (рангоут, кливер, гукер), которые кажутся непосвященному чрезвычайно романтическими. Но вот сюрприз — Слокам оказался еще и неплохо литературно одаренным. Он пишет спокойно и рассудительно, местами — поразительно изысканно, словно эти строки вышли из-под пера денди, а не профессионального моряка, с юмором и большим чувством меры. Без преувеличения — если бы существовала аллея славы исключительно для влюбленных в море и приключения писателей, Слокам занял бы там достойное место рядом с Джеком Лондоном, Германом Мелвиллом и Джозефом Конрадом.

Ірина Захарчук

(Джерело: Комментарии)

Реклама
Rambler's Top100