У Києві презентовано перші книжки «Коронації слова-2011».

 
У Києві презентовано перші книжки «Коронації слова-2011»
Книжки за жанрами

Всі книжки (1645)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

12.09.2011

Рецензія на книжку:
Н.Тисовська. Три таємниці Великого озера : Роман

Хочу поділитися гарною новиною – минулої середи я вперше взяла до рук свою книжку! Сталося це за кілька хвилин до прес-конференції в київському «Укрінформі», куди її (щойно з типографії) привезла пані Світлана Скляр – головний редактор видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля». Окрім «Мантри-омани», цього дня презентувалася перша книга «Макар» із нової трилогії Люко Дашвар під назвою«Биті Є», «Три таємниці Великого озера» Наталі Тисовської, а також дебютний роман «Urban strike» від дипломанта цьогорічної «Коронації слова»− молодого письменника Антона Кушніра.

...Але найоригінальнішою виявилась Наталя Тисовська: під час презентації свого роману вона обдарувала присутніх власноруч сплетеними «ловцями снів» – адже на обкладинці її книжки зображений саме цей індіанський оберіг, що прикликаний ловити й утримувати приємні сновидіння й відганяти лихі. Щойно повернувшись додому, я повісила над своїм ліжком Наталчиного «ловця снів», однак добре заснути не змогла – до самого світанку читала її книжку, котру мені люб’язно презентувала сама авторка, знаючи, як я на неї чекаю. Адже в новому романі письменниці знову оживає прадавня індіанська міфологія (погодьтеся, явище безпрецедентне для сучасної української літератури!), котрою більшість з нас, мабуть, зачарована з дитинства, у мене ж це захоплення не минуло й досі. Поєднуючи минувшину й сьогодення, Наталка оповідає про життя та побут північноамериканського племені оджибве, з нащадками якого, до речі, вона знайома особисто, в той час як я фанатично цікавлюсь традиціями етнічної групи дакота-оглала і досі не втрачаю надії відвідати коли-небудь місця індіанської бойової слави, аби вивчити їхню мову та зрештою написати давно планований роман про Тасунке Вітко – найвидатнішого військового вождя народу дакота.

Вікторія Гранецька

(Джерело: Сайт Вікторії Гранецької)

Реклама
Rambler's Top100