«Три таємниці Великого озера» презентовано на Форумі видавців у Львові.

 
«Три таємниці Великого озера» презентовано на Форумі видавців у Львові
Книжки за жанрами

Всі книжки (1645)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

21.09.2011

Рецензія на книжку:
Н.Тисовська. Три таємниці Великого озера : Роман

Новий роман Наталі Тисовської, володарки ІІ премії літературного конкурсу «Коронація слова», був презентований під час 18-го Форуму видавців.

«Три таємниці Великого озера», видані інформаційно-аналітичною агенцією «Наш час», — твір несподіваний для української літератури, адже в ньому, крім українців, у головні герої прокралися північноамериканські індіанці, а саме представники народу оджибве. Тому й не дивно, що перші покупці роману під час автограф-сесії отримали від письменниці сюрпризи — власноруч сплетені «ловці снів», а це — сакральний символ оджибве: з давніх-давен батьки вішали над колискою немовляти «ловця снів», щоб відганяти погані сновидіння. Дія роману «Три таємниці Великого озера» відбувається в маленькому заокеанському містечку на березі озера Ґічіґамі, куди головна героїня приїжджає на навчання в університеті, але, замість писати магістерську дисертацію, розплутує одразу кілька загадок. Під час автограф-сесії Наталя Тисовська розповіла, що зараз працює над новим романом, який стане своєрідним продовженням одразу двох творів — «Останнього шамана» та «Трьох таємниць Великого озера».

Ніна Слюсаренко

(Джерело: Книгобачення)

Реклама
Rambler's Top100