Журі премії "Книга року ВВС" представляє роман Наталі Тисовської.

 
Журі премії "Книга року ВВС" представляє роман Наталі Тисовської
Книжки за жанрами

Всі книжки (1645)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

25.11.2011

Рецензія на книжку:
Н.Тисовська. Три таємниці Великого озера : Роман

Наталя Тисовська в передмові до книжки стверджує, що збирається розповісти цілком імовірну історію.
Справді "Три таємниці Великого озера" написані реалістично. До того ж, за описаними перипетіями можна вгадати історичну канву. Можливо, навіть родинну.
Все починається з дивного вбивства десь у далекій країні на Великому озері, біля Буремної затоки, що чудово виправдовує свою назву. Одна людина загинула, одна пропала без вісти. Дивним чином злочини поєднуються з українськими історіями часів Другої світової. Тут виринають сюжетні лінії еміграцій, невиконаних обіцянок, втрачених друзів тощо.
"Три таємниці Великого озера" написані приємним легким стилем, як і треба для читання історичного детективу. А от сюжети української лінії роману після історій Марії Матіос можуть видатися вторинними. З іншого боку, Марія Матіос – це вже зовсім інша історія.

Ірина Славінська

(Джерело: Книга року ВВС)

Реклама
Rambler's Top100