Пірати нової ґенерації.

 
Пірати нової ґенерації
Книжки за жанрами

Всі книжки (1543)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

25.12.2011

Рецензія на книжку:
Н.Дев'ятко. Карта і компас : Скарби Примарних островів. Книга 1

У серпні в тернопільській ЗОШ № 11 відбулися літературні читання першої частини трилогії Наталії Дев’ятко «Скарби примарних островів» - «Карта і компас».

Учні, які цими днями проходять літню практику, ознайомилися із літературним жанром фентезі, зокрема особливостями власне українського фентезі. Мандруючи сторінками книги разом із її головним героєм капітаном піратського корабля Ярошем Соколом, діти пізнавали закони чарівного світу, де слід бути дуже обачним кожному… Адже зло так часто одягає маску невинності та простягає руку «рятівної допомоги». Маленькі шанувальники друкованого слова зустріли на сторінках книги також вірних, щирих друзів й однодумців, які віддано служать Істині та Любові.

Валентина Січкоріз

(Джерело: Навчальна книга - Богдан)

Реклама
Rambler's Top100