У Тернопіль завітала письменниця із Дніпропетровська Наталія Дев’ятко.

 
У Тернопіль завітала письменниця із Дніпропетровська Наталія Дев’ятко
Книжки за жанрами

Всі книжки (1543)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

25.12.2011

Рецензія на книжку:
Н.Дев'ятко. Карта і компас : Скарби Примарних островів. Книга 1

10 листопада у «Дім книги» (м. Тернопіль, вул. Коперника, 19) завітала письменниця із Дніпропетровська Наталія Дев’ятко, авторка цілої низки фантастичних і пригодницьких творів.

На вечорі письменниця презентувала першу частину трилогії «Скарбів Примарних островів» — «Карта і компас». «Цей твір знаходиться на перетині кількох жанрів, але більш за все йому притаманні ознаки пригодницького», - розповідала гостя. У творі авторка намагається змінити стереотип щодо виключно негативного ставлення до піратів. Книга сповнена символіки й загадковості, змушує читача заглиблюватися в основу загальнолюдських істин та внутрішній світ персонажів. Особливого значення у книзі письменниця надає образу моря. Письменниця впевнена, що книга буде цікавою для читачів різної вікової категорії, адже героями твору є і діти, які на сторінках роману дорослішатимуть, і дорослі.

На творчому вечорі відбувся анонс-презентація другої частини роману — «Кохана Пустельного Вітру». Авторка поки що хоче зберігати в таємниці сюжет та зміст нової книги, але зізнається, що команда піратського капітана Яроша Сокола ще більше віддалиться від Примарних островів. Також читачі дізнаються передісторію життя. вже знайомих персонажів. До гри долучаться і кілка нових героїв. Наталія Дев’ятко обіцяє незвичайні, захоплюючі пригоди у пошуках таємничих скарбів, поступово готуючи читача до «зустрічі» із ними.

б/п

(Джерело: Навчальна книга - Богдан)

Реклама
Rambler's Top100