Хист у неї — справжній. Немало її віршів до смаку мені, зачаровують слух.

 
Хист у неї — справжній. Немало її віршів до смаку мені, зачаровують слух
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу
, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

17.02.2012

Рецензія на книжку:
Т.Череп-Пероганич. Берег любові : поезії

Познайомився з новою збіркою молодої чернігівської поетеси Тетяни Череп. Бачу, що хист у неї — справжній. Немало її віршів до смаку мені, зачаровують слух, — виділити хоча б такі з них, як «Десь там блукає…», «Зустріч», «Спомин», «Оплакувать, що втрачене…», «Я про тебе думаю…», «Нащо писать…», «Цю осінь я придумала…», «Твоє зізнання», «Пташка», «А тато брав мене на руки…», «Ремонт», «Одинока», «Мати поле город…», — та й ще ряд інших.

Чимало з цих ліричних віршів присвячено обранцеві серця — коханому. А в окремий же розділ тематично згруповано твори про дорогих для пам’яті людей, про село, де авторка народилась і виросла, про рідний край (розділ «Батькова хата»). Трапляються тут зрідка вірші і щемливо-болючі, як на сьогодні, хоч їх таки ще, мені здається, замало. І в цьому заключному розділі, і в попередніх (дозволю собі зауважити автору) вона, можливо, аж надто вже занурена — в свої «ажурні журева»… А життя ж кличе: не цурайтесь боротьби, хутчіш виривайтесь з інтимних пут на всеукраїнський простір!

Та все ж наголошую знов: приваблює передусім у почерку Тетяни Череп — її глибокий, непідробний ліризм. Гадається мені, що авторка «Берега любові» знайде ще й своїх композиторів, які поклали б кращі з віршів її на музику. Адже за взірець до власної поезії вона бере передусім — народну пісню! І хай це поки що тільки здогадка про пісенну відомість її, — та вона, певно, таки здійсниться.

Володимир Коломієць, лауреат Шевченківської премії, Член НСПУ

(Джерело: Рукопис)

Реклама
Rambler's Top100