Оксана Форостина : біографія.

Оксана Форостина на сайті сучасної української літератури Avtura.com.ua. Бібліографія, біографія, уривки творів, літературні рецезії і відгуки читачів на твори О. Форостина...
 
Оксана Форостина : біографія
Автори за жанрами

Всі автори (323)

Автори за першою літерою прізвища
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Автор
Форостина Оксана (фото 1)
Форостина Оксана (фото 1)
Форостина Оксана (фото 2)
Оксана Форостина

м.Київ, Київська обл.

Сайт: www.calvaria.org/book.php?isbn=9789666634002


Лінк на сторінку автора:

  Біографія Книжки (1) Гестбук (0)

Перші кілька сторінок роману Duty Free було написано ще 2001 року, коли Оксана Форостина працювала прес-секретаркою Мистецького об'єднання «Дзиґа» − галереї сучасного мистецтва, унікального львівського культурного та інтелектуального центру. Тоді ж брала участь у створенні легендарного “Радіо Ініціатива” – медійного проекту “Дзиґи”. Від 2003 року – знову у журналістиці: працювала у щоденній «Львівській газеті», репортеркою радіо «Голос Америки». До написання роману повернулася лише 2010 року, на кілька місяців залишивши роботу у консалтинговій компанії pro.mova.
Сьогодні Оксана Форостина є ... [ Показати всю біографію ]

[ Згорнути біографію ]

Реклама
Rambler's Top100