Анатолій Чубинський : біографія.

Анатолій Чубинський на сайті сучасної української літератури Avtura.com.ua. Бібліографія, біографія, уривки творів, літературні рецезії і відгуки читачів на твори А. Чуб...
 
Анатолій Чубинський : біографія
Автори за жанрами

Всі автори (321)

Автори за першою літерою прізвища
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам Информация car rental service on kiev здесь. щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Автор
Чубинський Анатолій (фото 1)
Чубинський Анатолій (фото 1)
Чубинський Анатолій (фото 2)
Анатолій Чубинський

м.Київ, Київська обл.


Лінк на сторінку автора:

  Біографія Книжки (1) Гестбук (0)

Народився 1 січня 1953 року в Новосибірській області (Росія). В автобіографії Анатолій Чубинський пише: «Дід, Чубинський Петро Борисович, як годиться, був розстріляний у вересні 1937 року. Автор ріс і одночасно закінчував: середню школу - в Казахстані, профтехучилище - в м. Дніпродзержинську, інститут народного господарства - у м. Києві. У проміжку між навчанням три роки відслужив у військово-морському флоті СРСР. Проходячи службу, перестав вживати цукор, почав колекціонувати гумор, займався спортом. У 1973 році навіть брав участь у чемпіонаті СРСР з веслування на морських ялах в м. Рига»
... [ Показати всю біографію ]

[ Згорнути біографію ]

Реклама
Rambler's Top100